ÖVRIGT / Diverse / Bokstäver 9614033
nr 961 4033
Bokstäver
diverse, Emalj
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 maj 2015
kl 18:18:15
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
11 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal